Proč si vybrat Střední pedagogickou školu

Na Střední pedagogické škole si můžeš vybrat ze dvou maturitních oborů. Předškolní a mimoškolní pedagogiku nebo Pedagogické lyceum.

Přijímací řízení

Přihlášku ke studiu nalezneš ke stažení zde

Informace k ověření předpokladů ke vzdělání v oboru PMP si přečteš zde

Veškeré informace ohledně přijímacího řízení, včetně termínu podání přihlášky a podmínek přijetí nalezneš zde

Jak se s námi setkat a vidět vše co Vás zajímá na vlastní oči?

Dny otevřených dveří

Naše škola nechce své zájemce ochudit o Dny otevřených dveří. Bohužel na základě celosvětové situace jsme nuceni tradiční formu této akce upravit. Ve dnech 11. 1. 2021 a 27. 1. 2021 (přesun z 20. 1.) si je možné pouze vyzvednout informační letáky ve vstupních halách škol, dozvědět se vše co Vás zajímá a položit případný dotaz během živého streamu na této adrese nebo zavolat mezi 15:00 a 18:00 našemu vedení školy a zeptat se na vše, na co jste nenašli odpověď. Více informací a telefonní čísla naleznete na této adrese.

Středoškolák na zkoušku

Co nejdříve Vám přineseme informace ohledně této akce, kterou jsme byli nuceni z důvodu vývoje pandemické situace přeorganizovat.

Studentské výhody

Pořád se nemůžeš rozhodnout? A co pár výhod, které jako žák/žákyně naší školy získáš?

V první řadě máš možnost si u nás zařídit ISIC kartu, neboli průkaz studenta. Ta umožňuje využívat studentské výhody, např. stravování, cestování, pojištění, slevy v obchodech v rámci celé Evropy.
Dále při studiu získáš licenci pro stažení balíku s programy MS Office (Word, Excel, PowerPoint atd.) pro domácí využití zdarma. Tím ušetříš několik tisíc, jelikož se nejedná o levnou položku a bez těchto programů se při studiu neobejdeš.
A to nejlepší na konec. Naše škola je dlouholetým držitelem projektu Erasmus+. Máš tedy možnost během studia vycestovat do zahraničí na stáž. Vše hradíme my a Evropská unie a představ si tu možnost mít po dokončení školy v životopise i absolvování zahraniční stáže. Pokud tě zajímají zážitky našich studentů na stážích, můžeš si počíst na našem blogu zde.

Pravdivé a unikátní důvody, proč si vybrat naší školu