Dny otevřených dveří SOŠ

Přihláška na prezenční prohlídku školy je již uzavřena. Všem uchazečům budou rozeslány organizační informace. Pokud jste se nestihli přihlásit, využijte náš online stream v úterý 11. 1. 2022.

Srdečně Vás zveme na dny otevřených dveří, které se budou konat ve dnech:

  • pondělí 10. 1. 2022 – prezenčně ve škole od 15:00 do 18:00 hod.
  • úterý 11. 1. 2022 – online od 15:00 do 18:00 hod.

V rámci epidemiologických opatření je nutné dodržet následující:

  • Každému žákovi je povolen pouze JEDEN doprovod.
  • Dostavte se do školy nejdříve 5-10 minut před Vámi zvoleným časem. Zamezíme tím kontaktu velkého počtu osob ve vstupní hale.
  • Žáci si nechají ve škole potvrdit informaci o negativním antigenním testu, který ten den ráno podstoupí a předloží ji. Pokud se žák ve škole netestuje z důvodu, že se v předchozích dnech otestoval sám, tak předloží buďto potvrzení o negativním antigenním testu (ne starší než 24 hodin) nebo potvrzení o negativním PCR testu (ne starší než 72 hodin). Jedná se o stejná potvrzení, které musí dokládat na své ZŠ, pokud se v daný den nemusí testovat.
  • Doprovod předloží jeden z těchto dokladů o bezinfekčnosti: negativní PCR test (nesmí být starší než 72 hodin), potvrzení o očkování alespoň dvěma dávkami (2 týdny od druhé dávky) nebo potvrzení o prodělané nemoci (v posledních 180 dnech), potvrzení o negativním antigenním testu od zaměstnavatele (ne starší než 24 hodin).
  • Na místě nebude možnost vlastního antigenního testu. Jako potvrzení o bezinfekčnosti nestačí ani fotografie negativního antigenního testu.

Bez dodržení výše uvedeních opatření Vám nebude umožněna prohlídka školy!

budova A (Zdeňka Fibicha 2778/20, Most) pro pedagogické a ekonomické obory

budova B (J. E. Purkyně 272, Most) pro zdravotnické obory