Učitelé

E-mailový kontakt na jednotlivé osoby: prijmeni (zavináč) vos-sosmost.cz.

Linka slouží pro přímé spojení s konkrétní osobou po zavolání na telefonní číslo 417 637 477.

Interní učitelé

Zaměstnanec Budova Linka
PhDr. Arnoštová Jaroslava budova B 158
Bc. Babák Robert budova B 164
Bc. Babáková Martina, DiS. budova A, budova B 114, 151
Mgr. Bánok Zdeněk budova A, budova B 113, 159
Mgr. Bánoková Zuzana budova A, budova B 113, 159
Mgr. Benešová Ute budova A 121
Mgr. Bicanová Lenka budova B 156
Ing. Borl Milan budova A 123
Mgr. Božinová Petra budova A, budova B 113, 159
Mgr. Branišová Martina budova B 167
Mgr. Brůžová Kateřina budova A 130
Ing. Budilová Vladimíra budova A 127
Mgr. Burešová Václava budova A, budova B 124, 157
Mgr. Císařová Iva budova B 152
Mgr. Cvachová Martina budova A 114
Mgr. Čeňková Miluše budova B 167
Mgr. Česák Petr budova A, budova B 117, 164
Mgr. Davignon Jan budova A, budova B 116, 164
Mgr. Dluhošová Jana budova A, budova B 132, 162
Mgr. Doušová Jitka budova A 114
Mgr. Drábková Hana budova A, budova B 121, 159
Ing. Bc. Drážďanská Ivana budova A 111, 107
Mgr. Dubová Irena budova B 153
Mgr. Dudová Petra budova B 167
Mgr. Dufková Veronika budova A, budova B 129, 165
Mgr. Elexová Hana budova B 151
Mgr. Ferenzová Daniela budova B 165
Mgr. Gabrielová Markéta budova A 115
Mgr. Gašparínová Marta budova B 159
  Hanzlíčková Miloslava budova B, budova C 155, 184
Ing. Hašková Jitka budova A, budova B 101, 146
Mgr. Havel Daniel budova A 128
Mgr. Hejduková Andrea budova B 153
  Hejduková Šárka budova A 132
Mgr. Henzlová Ivana budova A 119
Ing. Holčáková Petra budova A 127
Mgr. Hordějčuková Věra budova B 149
Mgr. Hotařová Lenka budova A, budova B 129, 165
Ing. Hudková Dita budova A 124
Ing. Humlová Zuzana budova A 107, 125
Mgr. Ignatová Ivana budova B 156
Mgr. Jeníčková Radka budova B 156
Mgr. Ješková Miloslava budova A 119
Mgr. Jíchová Hana budova A 115
Mgr. Jiříková Andrea budova A 115
Ing. Kadlec David budova A, budova B 123,152
Mgr. Knolová Lenka budova A 121
Mgr. Kočová Jitka budova B 167
Bc. Kopecká Irena budova A 130
Mgr. Kosejková Petra budova A 120
Mgr. Koubová Radka, DiS. budova B 154
Mgr. Krešne Martina budova A 126
Mgr. Kročilová Alena budova A 121
Bc. Kubová Anna budova B 153
Mgr. Kučerová Jana budova B 157
Bc. Lahmerová Tereza, DiS. budova B 154
Mgr. Lálová Lucie budova A, budova B 119, 157
Ing. Langová Jana budova A 127
Mgr. Lisá Hana budova A 114
Bc. Lišková Karolína budova A 113
Mgr. Marková Miroslava budova B, budova A 152, 123
Mgr. Matějková Irena budova A, budova B 119, 162
Bc. Meinlschmidtová Petra Stanislava budova B 153
RNDr. Mindošová Jana budova B 160
Mgr. Müllerová Vladimíra budova B 151
Mgr. Nachtigal Oldřich budova A 123
Ing. Paďourek Zdeněk budova A 108
Ing. Paďourková Simona budova A 118
Mgr. Paulová Helena budova A, budova B 129, 165
Mgr. Pavlová Stanislava budova B 162
Mgr. Pelcmanová Petra budova A 124
Mgr. Picálek Martin budova A 122
Mgr. Pješčáková Alena budova B 151
Mgr. Podzemská Věra budova A 115
Mgr. Polata Aleš budova A, budova B 117, 164
PhDr. Potužáková Věra budova B 148
Mgr. Povová Eva budova A, budova B 131, 160
Mgr. Procházková Markéta budova A 120
Ing.  Raková Gabriela budova A 118
Mgr. Rathnerová Pavla budova A 117
Mgr. Bc. Rathová Kateřina budova A 113
Mgr. Rollinger Antonín budova B, budova A 160, 123
Mgr. Rucká Lenka budova A 131
Ing. Rutová Hana budova A, budova B 125, 162
Mgr. Salačová Miroslava budova B 155
Mgr. Singer Karel budova A 122
Mgr. Bc. Šaloun Vladimír budova B 164
Mgr. Šlégelová Linda budova B 155
Mgr. Šrámková Radka budova B 155
Ing. Štefanková Blanka budova A 127
Ing. Štěpánková Věra budova A, budova B 125, 162
Ing. Tichá Iva budova A, budova B 125, 162
Mgr. Turnovský Michal budova A, budova B 116, 164
Mgr. Umlaufová Ilona budova B 154
  Urbánková Eva budova A 132
PaedDr. Bc. Valušková Soňa budova B 149
Mgr. Vítková Eliška budova A 114
Ing. Vodrášková Dobroslava budova A 118
Ing. Vreštiak Dušan budova B 160
Mgr. Zárubová Věra budova A 118
Mgr. Zdvořáková Petra budova B 154
Mgr. Zelenková Dagmar budova A 115
Mgr. Zwolinská Lenka budova A 124

Externí učitelé

Zaměstnanec Budova Linka
dipl. um. Anděl Bohumil budova A  
Mgr. Hrdličková Miroslava, DiS., MBA budova A 114
MUDr. Klesalová Jana budova B  
MUDr. Kočí Josef budova B  
  Kosáčková Iveta    
MUDr. Král Josef budova B  
Mgr. Kratochvílová Petra budova A 120
MgA. Kuželková Alena budova A  
Mgr. Lamplotová Ludmila budova B 156
  Lhotáková Ivana    
  Mičunovičová Hana    
Mgr. Milerová Anna budova B  
Mgr. Radošová Alena budova B  
Bc. Rambousek Eugene budova B 162
PhDr. Rathnerová Jana budova A  
JUDr. Richter Václav budova A  
Ing. Sedlárová Michaela budova B 162
PhDr. Sedlárová Miroslava budova A  
MUDr. Tichý Michal, Ph.D., MPH budova B  
MUDr. Veselá Česáková Lenka budova B  

Informace jsou aktuální pro školní rok 2019/2020.