Proč si vybrat Obchodní akademii

Na Obchodní akademii si můžeš vybrat ze dvou maturitních oborů. Obchodní akademii nebo Ekonomické lyceum.

Přijímací řízení

Přihlášku ke studiu naleznete ke stažení zde

Veškeré informace ohledně přijímacího řízení, včetně termínu podání přihlášky a podmínek přijetí naleznete zde

Jak se s námi setkat a vidět vše co Vás zajímá na vlastní oči?

Dny otevřených dveří

Naše škola nechce své zájemce ochudit o Dny otevřených dveří. Bohužel na základě celosvětové situace jsme nuceni tradiční formu této akce upravit. Ve dnech 11. 1. 2021 a 27. 1. 2021 (přesun z 20. 1.) si je možné pouze vyzvednout informační letáky ve vstupních halách škol, dozvědět se vše co Vás zajímá a položit případný dotaz během živého streamu na této adrese nebo zavolat mezi 15:00 a 18:00 našemu vedení školy a zeptat se na vše, na co jste nenašli odpověď. Více informací a telefonní čísla naleznete na této adrese.

Středoškolák na zkoušku

Co nejdříve Vám přineseme informace ohledně této akce, kterou jsme byli nuceni z důvodu vývoje pandemické situace přeorganizovat.

Studentské výhody

Pořád se nemůžeš rozhodnout? A co pár výhod, které jako žák/žákyně naší školy získáš?

V první řadě máš možnost si u nás zařídit ISIC kartu, neboli průkaz studenta. Ta umožňuje využívat studentské výhody, např. stravování, cestování, pojištění, slevy v obchodech v rámci celé Evropy.
Dále při studiu získáš licenci pro stažení balíku s programy MS Office (Word, Excel, PowerPoint atd.) pro domácí využití zdarma. Tím ušetříš několik tisíc, jelikož se nejedná o levnou položku a bez těchto programů se při studiu neobejdeš.
A to nejlepší na konec. Naše škola je dlouholetým držitelem projektu Erasmus+. Máš tedy možnost během studia vycestovat do zahraničí na stáž. Vše hradíme my a Evropská unie a představ si tu možnost mít po dokončení školy v životopise i absolvování zahraniční stáže. Pokud tě zajímají zážitky našich studentů na stážích, můžeš si počíst na našem blogu zde.

Pravdivé a unikátní důvody, proč si vybrat naší školu