Informace pro ubytované na DM

Vzhledem k současné situaci s pandemií  a rozhodnutí  vlády ze 14. 4. 2020 v tomto školním roce bude již domov mládeže omezen.

Provoz budovy DM není přerušen, je otevřen denně v pracovní dny od 8 do 12 hodin.

Prosíme, spojte se svými vychovatelkami z DM, kdy si vyzvednete své věci. Předem kontaktujete vychovatelky prostřednictvím FB,  SMS, e-mailu nebo v dopoledních hodinách telefonicky, aby se najednou nesešla větší skupina.

Pro vstup do objektu DM je potřeba dodržovat hygienická opatření  (rouška, rukavice, odstup).

Kdo již na DM příští rok nenastoupí, je nutné vyplnit formulář k ukončení ubytování, který je na webových stránkách naší školy (ke stažení zde – formát DOCX, formát PDF) nebo k fyzickému vyzvednutí u vychovatelek.  Vyúčtování za ubytování řešte s vedoucí DM  –  Ivana Žilková, se kterou se můžete spojit na tel. čísle 417 637 477 klapka 178 nebo emailem: zilkova[zavináč]vos-sosmost.cz.

Výzva k podání přihlášek k ubytování v domově mládeže pro školní rok 2021/2022

Přihlášky k ubytování a stravování jsou ke stažení na webových stránkách naší školy nebo jsou k dispozici přímo v budově domova mládeže. Tyto přihlášky musí odevzdat každý (i v předchozích letech u nás již ubytovaný), kdo chce být ubytován či se stravovat od září 2021.

Přihlášky žáků střední školy a studentů vyšší odborné školy zasílejte do 18. 6. 2021 na email: mitkova[zavináč]vos-sosmost.cz nebo poštou na adresu školy (Zdeňka Fibicha 2778/20, 434 01  Most) nebo na adresu domova mládeže (J. E. PUrkyně 271, 434 01  Most).